Mam trzyletnią córkę. Odkąd tylko pamiętam jest zafascynowaną męskimi zabawkami. Nigdy nie chciała lalek ani kolorowych sukieneczek. Zawsze bawiła się tylko samochodzikami. Ostatnio byłam z nią u mojego brata który ma siedmioletniego syna. Maluch miał zabawkowe auto na akumulator, które bardzo spodobało się mojej córce. Przez cały dzień nie odstępowała go na krok. 

Auta z akumulatorem dla dziewczynek 

auto na akumulator dla 3 latkiCórka przez następne kilka dni po powrocie od brata cała dnie mówiła o takim aucie jak miał cioteczny brat. Chciałam jej nawet coś takiego kupić, ale nie wiedziałam czy nie jest za mała na takie zabawki. W końcu syn brata był dużo starszy i jego zabawka była dla mojego dziecka zbyt duża. Zadzwoniłam do brata i spytałam o takie auto dla dziecka. Powiedział mi, że w sklepie na spokojnie znajdę takie auto na akumulator dla 3 latki. To zabawka przystosowana dla dzieci od trzeciego roku życia, trzeba po prostu znaleźć mniejszy model niż ten jego dziecka. Poszłam do sklepu i zapytałam o takie auta dla najmłodszych. Wbrew moim obawom miałam całkiem duży wybór. Zdecydowałam się na subtelny dziewczęcy kolor i kupiłam samochodzik dla córki. Pani w sklepie zapewniła mnie, że to model przystosowany dla najmłodszych z najlepszymi zabezpieczeniami więc o nic nie muszę się martwić. Dodatkowo dostałam długą gwarancję na wszystkie części. Moja córka była zachwycona zabawką

Auto rzeczywiście miało dużo zabezpieczeń. W każdej chwili mogłam zatrzymać jadącą córkę, także nie musiałam obawiać się o jej bezpieczeństwo na ulicy. W dodatku mogła ona pojechać tylko do przodu lub do tyłu, więc musiała czekać na mnie przed każdym zakrętem. Było również zabezpieczenie przeciwko wypadnięciu dziecka na chodnik w trakcie zabawy, czego nie widziałam w modelu dla starszych dzieci. Jestem bardzo zadowolona z takiej zabawki.