Wymarzony dom w cenie mieszkania

Koszt zakupu własnego mieszkania na terenie dużego polskiego miasta jest niezwykle wysoki – często sięga nawet 400-500 tysięcy złotych. I niestety mówimy tu o lokalu z 2 lub 3 pokojami. W przypadku większej rodziny takie rozwiązanie kompletnie nie wchodzi w grę. Samodzielna budowa czy zakup domku jednorodzinnego również wiąże się z wysoką ceną. Czy jest jeszcze jakieś inne rozwiązanie?

Domy szeregowe w Toruniu 

domy w cenie mieszkania toruńJak się okazuje, coraz większa liczba deweloperów stawia na domki szeregowe, które są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy mieszkaniem a domem jednorodzinnym. Tutaj również ceny są dosyć zróżnicowane i zależą głównie od metrażu samego budynku, wielkości dodatkowego podwórka (najdroższe są zazwyczaj mieszkania narożne) oraz samej lokalizacji. W internecie coraz cześciej można znaleźć ogłoszenia deweloperów, w których proponowane są domy w cenie mieszkania Toruń to jedno z polskich miast, w którym tego rodzaju ofert nie brakuje. Szeregówki cieszą się ogromną popularnością głównie wśród rodzin z dziećmi, ponieważ gwarantują sporą przestrzeń oraz dodatkowy taras lub całkiem spore podwórko. To także ciekawa opcja dla posiadaczy zwierząt, czy osób, których po prostu nie stać na budowę własnego domu oraz inwestycję w działkę. Pamiętajmy, że im wcześniej zdecydujemy się na tego rodzaju zakup, tym na mniejsze koszty możemy liczyć oraz większy wybór dostępnych budynków (mowa głównie o narożnych domkach z garażem).

Każdy deweloper buduje w innym stylu i dlatego warto przyjrzeć się różnym rozwiązaniom, ab wybrać najkorzystniejszy budynek – spełniający nasze oczekiwania oraz potrzeby pozostałych członków rodziny. Szeregowe domki są zwykle budowane na obrzeżach miast, w spokojnych okolicach z bliskością do przedszkoli, żłobków i terenów zielonych.