Jakiś czas temu na świat przyszedł mój synek. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego wydarzenia. Tak długo czekaliśmy na niego, aż w końcu się udało. Bardzo jesteśmy przejęci wszystkim. Chcemy się nim opiekować jak najlepiej. Wiecie to nasze pierwsze dziecko. Każdy chyba troszkę się bał. Ale bez obaw my do opieki bardzo dobrze się przygotowaliśmy.

Zakup wygodnej kołderki

kołderki dla niemowlątJuż podczas ciąży zapoznawaliśmy się z opieką nad dzieckiem. Czytaliśmy głównie sporo książek i chodziliśmy do szkoły rodzenia. Tam sporo nauczyliśmy się jak opiekować się noworodkiem. Dzięki temu czuliśmy dużo pewniej jak nasze dziecko przyszło na świat. Teraz nawet całkiem nieźle sobie radzimy. Nasi rodzice też nam bardzo dużo pomagają. Z moją mamą chodziłam na zakupy, pomagała mi wybrać odpowiednie rzeczy. Bardzo pomogła mi przy wyborze kołderki dla niemowląt. To istotna sprawa. Taka kołderka nie może być zbyt cienka, ani zbyt gruba. Wiecie jak będzie zbyt cienka to dziecku może być zimno w nocy, a jak będzie zbyt gruba to już chyba wiecie, dziecku może być za gorąco. Dlatego wybraliśmy taką pośrodku. Jest nie za cienka i nie za gruba. Kupiłam białą kołderkę. I to nie jedną. Zdecydowałam się kupić kilka sztuk. Tak na wszelki wypadek. Zresztą co jakiś czas trzeba prać kołderkę, więc jakaś w zapasie musi być. Oczywiście wybrałyśmy taką kołderkę, która jest wykonana z delikatnego materiału i nie wywołuje alergii u niemowląt. To ważne, trzeba zadbać o takie szczegóły. Ceny takich kołderek też nie są wysokie.

Gdy kupowałam kołderkę dla mojego synka, który nie ma jeszcze roku, to pomagała mi moja mama. Ona doskonale wie co wybrać, więc dlaczego nie miałam skorzystać z jej pomocy. Urodził nam się synek, to nasze pierwsze dziecko, więc przyjmę od swojej mamy każdą pomoc.