Profesjonalny i stabilny fotel fryzjerski

Coraz więcej profesjonalnych zakładów fryzjerskich, zostaje zaopatrywanych w wysokojakościowe artykuły wyposażenia, dzięki czemu świadczone usługi przez fryzjerów, utrzymują się na wysokim poziomie. Klient salonu fryzjerskiego siada na specjalnie przystosowanym fotelu, co ułatwia pracę fryzjera.

Wysokojakościowy fotel do salonu fryzjerskiego

fotel fryzjerski białyZe względu na rozbudowaną funkcjonalność i wiele możliwości wykorzystania foteli fryzjerskich, coraz częściej zostają one zastosowane w salonach. Fotele sterowane elektrycznie umożliwiają podnoszenie i opuszczanie poziomu siedzenia, według uznania osoby obsługującej klienta. Fryzjer może dostosować nie tylko poziom wysokości siedziska, lecz także kąt nachylenia oparcia i zagłówka fotela, na którym siedzi przyjmowany klient. Dzięki temu jakość świadczonych usług utrzymuje się na wysokim poziomie, ze względu na to, że fryzjer dostosowuje pozycję fotela według najwygodniejszego dla siebie położenia. Fotel fryzjerski biały, idealnie pasuje do aranżacji salonu fryzjerskiego w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim, ponadto charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem estetyki i elegancji wizualnej. Nowoczesne fotele produkowane są z myślą o salonach fryzjerskich, wyposażonych w kilka stanowisk dla klientów, posiadają one fabryczny system elektrycznego sterowania siedziskiem. Tapicerka skórzana zastosowana jako obicie fotela, jest całkowicie trwała i zachowuje wytrzymałość nawet przez kilkanaście lat.

Zdecydowanie warto więc zapoznać się z możliwościami nabycia oraz zastosowania specjalnych foteli fryzjerskich na potrzeby wyposażenia nowoczesnych salonów. W dzisiejszych czasach na rynku pojawia się coraz więcej zakładów fryzjerskich, wymagających kompleksowego wyposażenia, umożliwiającego przyjmowanie klientów.