Poszukiwane ładne koszule z funkcją karmienia

Wielkimi krokami zbliża się termin porodu. Większość najpotrzebniejszych rzeczy już mam. Zostało mi tylko spakować torbę do szpitala. Jako osoba bardzo ułożona, lubiąca działać zgodnie ze schematem, to torbę pakuję wg listy, którą dostałam w szkole rodzenia. Dla maleństwa mam już wszystko, brakuje mi tylko kilku rzeczy dla mnie. Między innymi mam problem ze znalezieniem odpowiedniej koszuli do karmienia.

Modne koszule z możliwością karmienia

Koszula do karmieniaMoją pierwszą córkę karmiłam ponad dwa lata. Niestety, pomiędzy córkami jest przerwa 10 lat, więc kiedyś nie były koszule do karmienia tak bardzo przydatne. Pamiętam, jak szukałam koszul z dużym dekoltem, tak żeby jak najbardziej móc komfortowo karmić. Teraz w drugiej ciąży chciałabym, aby koszula do karmienia, którą kupię, była idealna. Do samego szpitala potrzebuję takich koszul dwie i myślę, że jeszcze dokupię ze dwie, żeby mieć na zapas. Zależy mi, aby dwie z nich były na krótki rękaw i dwie z dłuższym rękawem. Problem w tym, że większość koszul do karmienia, które widziałam stacjonarnie, nie bardzo mi się podoba. Wszystkie które oglądałam mają fasony jak worek, a rozpięcie do karmienia jest do przesady za duże. Do tego te tandetne wzory, a to misie albo słoniki. Jako kobieta już dojrzała, zależało mi, by znaleźć koszulę nie tylko taką, która spełni swoją funkcję w karmieniu, ale też taką, która pozwoli mi poczuć się kobieco.

Moim zbawieniem okazała się polska marka, oferująca sprzedaż internatową. W swojej ofercie posiadają ogromny wybór koszul do karmienia. Wszystkie wyprodukowane w Polsce i wykonane z bawełny. Tak jak planowałam wcześniej zamówiłam cztery różne fasony i kolory. Do porodu zostało tylko kilka dni, a już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła je w końcu założyć.