Chciałam coś zmienić w swojej sypialni. Chciałam aby pomieszczenie to stało się bardziej przytulne i miało bardziej romantyczny klimat. Jednak nie mam zbyt dużego budżetu i większość prac będę musiała wykonać sama, aby zaoszczędzić.

Baldachim w sypialni

baldachim nad łóżkoOd dzieciństwa marzyłam o tym aby w swojej sypialni mieć mnóstwo lampek. Jako mała dziewczynka marzyłam też o baldachimie nad łóżkiem. Teraz mogłam spełnić wszystkie swoje marzenia i zaprojektować swoje cztery kąty całkowicie po swojemu. Byłam bardzo podekscytowana całym tym remontem, kupowaniem nowych mebli i ozdób do sypialni. O pomoc w remoncie poprosiłam mojego starszego brata. Na samym początku musieliśmy powynosić wszystkie stare meble, którym porobiłam zdjęcia i wystawiłam na portal z ogłoszeniami. W pokoju należało wymienić panele oraz odmalować ściany. Jedna ze ścian została pomalowana na pudrowy róż trzy pozostałe zostały przemalowane na biało. To właśnie na ścianie w kolorze pudrowego różu miało stanąć duże drewniane łóżko, nad którym miał zawisnąć baldachim. Baldachim nad łóżko to ciekawy pomysł oraz stosunkowo tani sposób na oryginalną aranżację sypialni. Wszelkie niezbędne materiały do remontu kupiliśmy w sklepie budowlanym. Meble oraz dodatki postanowiłam zakupić przez internet. To właśnie w jednym ze sklepów internetowych znalazłam piękne baldachimy. W sklepie był bardzo duży wybór. Baldachimy były w najmodniejszych kolorach i ciężko było zdecydować się jaki kolor będzie najlepszy. Po dokonaniu zakupów nie mogłam doczekać się aby zobaczyć jak wygląda zamówiony przeze mnie baldachim.

Po remoncie byłam bardzo zadowolona. Najbardziej podoba mi się baldachim zawieszony nad łóżkiem. Nadaje on bardzo przytulnego charakteru a w swojej sypialni czuje się jak księżniczka. Delikatny róż wspaniale współgra z delikatnym materiałem baldachimu.