Pracuję w kadrach w jednej z mniejszych firm. Nasz szef bardzo dba o to, by w pracy panowała odpowiednia atmosfera. jest to mężczyzna po przejściach, który dużo czasu spędził na pracy w urzędzie. Bardzo lubimy z nim przebywać, bo to kulturalny, miły człowiek. Ostatnio zwrócił się do mnie z  prośba o zaplanowanie imprezy integracyjnej.

Jak zaplanowałam imprezę integracyjną w Wielkopolsce?

impreza integracyjna wielkopolskaDo naszej firmy ostatnio dołączyło kilka nowych osób. Mojemu szefowie bardzo zależało na tym, by zorganizowała imprezę zapoznawczą, gdzie mogliby się zapoznać ze starszymi stażem pracownikami. Stwierdziłam, że to znakomity pomysł, zwłaszcza, ze wszystkim zależało na tym, by nowi czuli się jak najlepiej w pracy. Musiałam  zastanowić się jaki charakter miała mieć impreza integracyjna wielkopolska to region, gdzie wiele firm organizuje takie imprezy. Zadzwoniłam do jednej z polecanych firm. Okazało się, ze mają przygotowaną rozbudowaną ofertę integracji. Wybrałam zabawę w paintball, a później spływ kajakami i ognisko z kiełbaskami. przedstawiłam plan szefowi, a  ten się bardzo ucieszył. Pochwalił mnie i obiecał, ze za swoje zaangażowanie otrzymam premię. Byłam bardzo zmotywowana wiec zaczęłam przygotowania. Zebrałam informacje o dogodnych terminach, tak by wszystkim pasowało. Okazało się, że najbliższa sobota była idealną opcją. Zorganizowałam przejazd busem, bo nie chciałam, by ludzie jechali swoimi autami.

Mój szef pogratulował mi pomysłu. W samym busie już można było zająć się integracją. Mieliśmy bardzo konkretny plan działania, więc byłam bardzo z siebie zadowolona. Impreza przebiegła bardzo pomyślnie. Nowi pracownicy znakomicie odnaleźli się w nowym otoczeniu i okazało się, ze są to naprawdę fantastyczni ludzie o rozległych zainteresowaniach. Kocham swoją pracę.

Kategorie: Usługi